Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Programma

zondag 15 december
02:00 GMT +1
Schaatsen
Wereldbeker schaatsen, Nagano
Nagano
02:00 GMT +1
Schaatsen
Wereldbeker schaatsen, Nagano
Nagano
GMT + 1
Schaatsen
Wereldbeker schaatsen, Nagano
Nagano
02:00 GMT +1
Judo
World Masters judo, Qingdao
Qingdao
02:00 GMT +1
Judo
World Masters judo, Qingdao
Qingdao
GMT + 1
Judo
World Masters judo, Qingdao
Qingdao
09:00 GMT +1
Judo
Masters judo, Guangzhou
Guangzhou
09:00 GMT +1
Judo
Masters judo, Guangzhou
Guangzhou
GMT + 1
Judo
Masters judo, Guangzhou
Guangzhou
09:30 GMT +1
Zwemmen, Zwemmen (Paralympisch)
Swim Cup, Amsterdam
Amsterdam
09:30 GMT +1
Zwemmen, Zwemmen (Paralympisch)
Swim Cup, Amsterdam
Amsterdam
GMT + 1
Zwemmen, Zwemmen (Paralympisch)
Swim Cup, Amsterdam
Amsterdam
11:00 GMT +1
Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur, La Coruña
La Coruña
11:00 GMT +1
Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur, La Coruña
La Coruña
GMT + 1
Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur, La Coruña
La Coruña
11:00 GMT +1
Wielrennen baan
Wereldbeker baanwielrennen, Brisbane
Brisbane
11:00 GMT +1
Wielrennen baan
Wereldbeker baanwielrennen, Brisbane
Brisbane
GMT + 1
Wielrennen baan
Wereldbeker baanwielrennen, Brisbane
Brisbane
12:30 GMT +1
Handbal Dames
WK handbal finale (v), Japan: Spanje-Nederland
Kunamoto
12:30 GMT +1
Handbal Dames
WK handbal finale (v), Japan: Spanje-Nederland
Kunamoto
GMT + 1
Handbal Dames
WK handbal finale (v), Japan: Spanje-Nederland
Kunamoto
maandag 16 december
01:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Finn-klasse
Melbourne
01:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Finn-klasse
Melbourne
GMT + 1
Zeilen
WK zeilen Finn-klasse
Melbourne
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen, Londen
Londen
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen, Londen
Londen
GMT + 1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen, Londen
Londen
11:30 GMT +1
Waterpolo Dames
Holiday Cup, waterpolo
Princeton
11:30 GMT +1
Waterpolo Dames
Holiday Cup, waterpolo
Princeton
GMT + 1
Waterpolo Dames
Holiday Cup, waterpolo
Princeton
dinsdag 17 december
01:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Finn-klasse
Melbourne
01:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Finn-klasse
Melbourne
GMT + 1
Zeilen
WK zeilen Finn-klasse
Melbourne
10:30 GMT +1
Wereldbeker alpineskiën reuzenslalom, Courchevel
Courchevel
10:30 GMT +1
Wereldbeker alpineskiën reuzenslalom, Courchevel
Courchevel
GMT + 1
Wereldbeker alpineskiën reuzenslalom, Courchevel
Courchevel
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen, Londen
Londen
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen, Londen
Londen
GMT + 1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen, Londen
Londen
11:30 GMT +1
Waterpolo Dames
Holiday Cup, waterpolo
Princeton
11:30 GMT +1
Waterpolo Dames
Holiday Cup, waterpolo
Princeton
GMT + 1
Waterpolo Dames
Holiday Cup, waterpolo
Princeton
woensdag 18 december
01:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Finn-klasse
Melbourne
01:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Finn-klasse
Melbourne
GMT + 1
Zeilen
WK zeilen Finn-klasse
Melbourne