Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Programma

vrijdag 21 februari
02:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Laser Radial
Melbourne
02:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Laser Radial
Melbourne
GMT + 1
Zeilen
WK zeilen Laser Radial
Melbourne
02:00 GMT +1
Turnen Heren
Wereldbeker turnen
Melbourne
02:00 GMT +1
Turnen Heren
Wereldbeker turnen
Melbourne
GMT + 1
Turnen Heren
Wereldbeker turnen
Melbourne
10:00 GMT +1
Judo
Grand Slam judo
Düsseldorf
10:00 GMT +1
Judo
Grand Slam judo
Düsseldorf
GMT + 1
Judo
Grand Slam judo
Düsseldorf
11:00 GMT +1
Bankdrukken
Wereldbeker bankdrukken
Manchester
11:00 GMT +1
Bankdrukken
Wereldbeker bankdrukken
Manchester
GMT + 1
Bankdrukken
Wereldbeker bankdrukken
Manchester
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen
Göteborg
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen
Göteborg
GMT + 1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen
Göteborg
14:00 GMT +1
Bobsleeën
WK bobslee
Altenmarkt
14:00 GMT +1
Bobsleeën
WK bobslee
Altenmarkt
GMT + 1
Bobsleeën
WK bobslee
Altenmarkt
19:30 GMT +1
Basketbal Heren
EK kwalificatie basketbal (m): Turkije-Nederland
Ankara
19:30 GMT +1
Basketbal Heren
EK kwalificatie basketbal (m): Turkije-Nederland
Ankara
GMT + 1
Basketbal Heren
EK kwalificatie basketbal (m): Turkije-Nederland
Ankara
zaterdag 22 februari
02:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Laser Radial
Melbourne
02:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Laser Radial
Melbourne
GMT + 1
Zeilen
WK zeilen Laser Radial
Melbourne
02:00 GMT +1
Turnen Heren
Wereldbeker turnen
Melbourne
02:00 GMT +1
Turnen Heren
Wereldbeker turnen
Melbourne
GMT + 1
Turnen Heren
Wereldbeker turnen
Melbourne
10:00 GMT +1
Judo
Grand Slam judo
Düsseldorf
10:00 GMT +1
Judo
Grand Slam judo
Düsseldorf
GMT + 1
Judo
Grand Slam judo
Düsseldorf
11:00 GMT +1
Bankdrukken
Wereldbeker bankdrukken
Manchester
11:00 GMT +1
Bankdrukken
Wereldbeker bankdrukken
Manchester
GMT + 1
Bankdrukken
Wereldbeker bankdrukken
Manchester
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen
Göteborg
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen
Göteborg
GMT + 1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen
Wereldbeker dressuur en springen
Göteborg
14:00 GMT +1
Bobsleeën
WK bobslee
Altenmarkt
14:00 GMT +1
Bobsleeën
WK bobslee
Altenmarkt
GMT + 1
Bobsleeën
WK bobslee
Altenmarkt
zondag 23 februari
02:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Laser Radial
Melbourne
02:00 GMT +1
Zeilen
WK zeilen Laser Radial
Melbourne
GMT + 1
Zeilen
WK zeilen Laser Radial
Melbourne
02:00 GMT +1
Turnen Heren
Wereldbeker turnen
Melbourne
02:00 GMT +1
Turnen Heren
Wereldbeker turnen
Melbourne
GMT + 1
Turnen Heren
Wereldbeker turnen
Melbourne