Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Resultaten uit 2020

Wereldbeker schaatsen (500m)

24e

Wereldbeker schaatsen (1000m)

4e

Heerenveen schaatsen (1000m)

Heerenveen

1e

Wereldkampioenschappen Sprint schaatsen (sprint vierkamp)

Hamar

5e

Wereldkampioenschappen Afstanden schaatsen (1000m)

Salt Lake City, UT

1e

Wereldkampioenschappen Afstanden schaatsen (500m)

Salt Lake City, UT

8e

Wereldkampioenschappen Afstanden schaatsen (team sprint)

Salt Lake City, UT

1e

Calgary, AB schaatsen (1000m)

Calgary

9e

Resultaten uit 2019

Nur-Sultan schaatsen (500m)

Nur-Sultan

11e

Nur-Sultan schaatsen (1000m)

Nur-Sultan

6e

Nur-Sultan schaatsen (team sprint)

Nur-Sultan

1e

Tomaszów Mazowiecki schaatsen (500m)

Tomaszów Mazowiecki

8e

Tomaszów Mazowiecki schaatsen (team sprint)

Tomaszów Mazowiecki

2e

Minsk schaatsen (1000m)

Minsk

4e

Minsk schaatsen (500m)

Minsk

12e

Minsk schaatsen (team sprint)

Minsk

1e

Wereldbeker schaatsen (500m)

20e

Wereldbeker schaatsen (1000m)

15e

Wereldkampioenschappen Sprint schaatsen (sprint vierkamp)

Heerenveen

10e

Wereldkampioenschappen Afstanden schaatsen (1000m)

Inzell

5e

Wereldkampioenschappen Afstanden schaatsen (500m)

Inzell

16e

Wereldkampioenschappen Afstanden schaatsen (team sprint)

Inzell

1e

EK Sprint schaatsen (sprint vierkamp)

Collalbo

4e

Resultaten uit 2018

Heerenveen schaatsen (1000m)

Heerenveen

7e

Heerenveen schaatsen (500m)

Heerenveen

11e

Tomaszów Mazowiecki schaatsen (500m)

Tomaszów Mazowiecki

16e

Tomaszów Mazowiecki schaatsen (1000m)

Tomaszów Mazowiecki

10e

Tomaszów Mazowiecki schaatsen (500m)

Tomaszów Mazowiecki

14e

Tomakomai schaatsen (1000m)

Tomakomai

9e

Tomakomai schaatsen (team sprint)

Tomakomai

1e

Tomakomai schaatsen (500m)

Tomakomai

11e

Tomakomai schaatsen (500m)

Tomakomai

9e

Obihiro schaatsen (1000m)

Obihiro

10e

Obihiro schaatsen (team sprint)

Obihiro

3e

Obihiro schaatsen (500m)

Obihiro

13e

Obihiro schaatsen (500m)

Obihiro

11e